אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עומר דקל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עומר דקל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:37. תווים וחיוכים :).עומר דקל מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 60 ₪

טלפון: 054-2297669t

מלמד בגובה העיניים, בלי להשאיר שאלות לא פתורות. אני מביא ניסיון על מגוון כלים, במה, ידע תיאורטי ורצון רב להביא את התלמיד או תלמידה למיצוי מלא של הפוטנציאל, בין אם הכיוון הוא הקמת להקה, הלחנה או נגינה עם חברים סביב מדורה (לא קרוב מדי לאש!).

השיעורים נמשכים כ45 דקות וכמובן שאין סטופר ואפשר להאריך את השיעור עוד קצת אם רוצים ואם יש שאלה או אם עוד בוער באצבעות לג'מג'ם…
אצלי בבית אפשר למצוא גיטרה חשמלית, בס, קלאסית, עוד (בזמן כתיבת שורות אלה בסט-אפ) ותופים, לצד מגוון כלים שונים שמזינים את הסקרנות שלי בעשר שנים בהן אני מנגן. לסקרנים שביניכם תינתן גישה מלאה לאותם כלים ;-)

אם תמיד רצית לנגן אבל תמיד משהו הפריע, לא עוד!
לפרטים נוספים ושאלות, עומר – 054-2297669

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעומר דקל, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עומר דקל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)