אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עופר הרצן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עופר הרצן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:33. לימוד אישי ומקצועי באווירה נעימה.עופר הרצן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-9952740t

הי! אני עופר ואני מורה לגיטרה בירושלים.

אתם מוזמנים לבוא ללמוד איתי באווירה נעימה של סבלנות, הקשבה, מוסיקליות ובאהבה את המוסיקה שמושכת אתכם ולפתח את יכולותיכם המוסיקליות ואת היציריתיות וההבעה האישית שלכם.

אני מנגן למעלה מעשור. במשך השנים למדתי עם מורים ומאסטרים שונים בארץ וגם בתכנית האקדמית במרכז לג'אז בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, ת"א.

אני מלמד על גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית בסגנונות רוק, בלוג, ג'אז, Fאנק, פופ, פולק ועוד כמו גם כתיבת שירים בסגנונות שונים לכל הרמות ולכל הגילאים, ממתחילים גמורים ועד מתקדמים.

כל אחד יכול ללמוד לנגן, לא חשוב הגיל, הרמה או תסכול מניסיונות קודמים. תמיד אפשר להרים גיטרה ועם קצת הדרכה ללמוד להפיק ממנה צלילים שיקסמו לכם.

אני אוהב למצוד ביחד עם התלמיד את העניין והמשיכה האיישים שלו למוסיקה. מתוך ניסיוני כמורה, תוך כדי המפגש עם תלמידים שונים, עיצבתי גישה שפונה אל לב התלמיד ומשם יוצאת החוצה אל עולם המוסיקה, לוקחת את המשיכה האישית למוסיקה שהתלמיד מתלהב ממנה ודרכה מלמדת טכניקת נגינה, יעילה, אפקטיבית ואקספרסיבית כמו גם ידע תיאורטי שמספק הבנה של המוסיקה מעוד צדדים. תמיד תוך כדי שמירה והעצמה של האהבה למוסיקה ולנגינה ובקיצור שיהיה שיעור כיפי, מעורר, מעניין ומלמד :)

אני משלים את מה שנובע באופן טבעי מהתלמיד עם חשיפה למוסיקה על סוגיה הרבים ולימוד של יסודות מוסיקליים כמו: אקורדים, פריטות, נגינת סולואים, אילתור, כתיבת שירים, נגינה בהרכבים/עם נגנים נוספים, סולמות ומודוסים, הרמוניה הלחנה, פיתוח קצב, קריאת תווים ועוד.

בנוסף, באולפן הביתי שלי ניתן להקליט פרוייקט אישי לתלמיד, של שיר מקורי או קאבר ודרך העבודה ללמוד על תלהיך ההקלטה, הההפקה והעיבוד ולהסתכל על שיר מנקודת מבט רחבה של כל הכלים המשתתפים בו והאינטראקציה ביניהם.

אני מלמד בבית התלמיד, או בייתי בנחלאות.
שיעור ראשון בחצי מחיר.
יאללה בואו:)
0549952740

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעופר הרצן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עופר הרצן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)