אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עידו סבג

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עידו סבג:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:32. לימוד ילדים מתחילים מהבסיס.עידו סבג מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-7445062t

יש לי ניסיון בעיקר בלימוד גיטרות קלאסית ואקוסטית. הייתי מורה גיטרה למשפחה קרובה וחברים.לדעתי היתרון שלי הוא כשהתחלתי ללמוד גיטרה למדתי לבד, כך שאני יודע איך זה להתמודד מול כלי נגינה מסובך כמו זה ולא להתייאש.

יש לי ניסיון עם ילדים בכלל התחומים שעסקתי בהם, לכן אני מלמד לרוב ילדים שרוצים להתחיל לנגן וקשה להם, כמובן עם המון רגישות וסובלנות.

אני גר בבאר שבע, בשכונת רמות. אם במקרה גם אתה ואתה הורה לילד שרוצה להתחיל ללמוד נגן בגיטרה ולא יודע איך, הגעת בדיוק למקום הנכון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעידו סבג, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עידו סבג אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)