אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עידן רשף

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עידן רשף:

מלמד מוסיקה מזה 4 שנים ואוהב ללמד את כל סוגי האנשים. לימדתי אנשים עם צרכים מיוחדים וכאלה שחוששים עם המון סבלנות וקלילות.עידן רשף מלמד גיטרה בערים הבאות:

בצורן בקדימה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 057-4810636t

התחלתי את דרכי כמתופף כלי הקשה באופן מקצועי, הופעתי עם הרכבי רוק, תזמורות, ליווי תקליטנים ועוד. לאט לאט גיליתי את קסם המיתר וכך התווספה לה הגיטרה למגוון הכלים שאני מנגן בהם. למדתי את התיאוריה של המוסיקה במכללת "הד" ומאז אני מעשיר את עצמי בכל דרך אפשרית ובעיקר בלנגן והמון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בצורן, בקדימה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בצורן, בקדימה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעידן רשף, מורה לגיטרה בצורן, בקדימה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בצורן, בקדימה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עידן רשף אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בצורן, בקדימה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)