אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עמית אורן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עמית אורן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 19 שנים. גיל:46. בעל סטודיו מקצועי ללימוד גיטרה.עמית אורן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 054-6812330t

שמי עמית אורן, בן 36, נשוי + 2, גר בזכרון יעקב, פסיכותרפיסט ומוסיקאי, בעל סטודיו מקצועי ללימוד גיטרה. יש לי ניסיון בלימוד הגיטרה כבר קרוב ל 20 שנים!

אני מלמד על גיטרה קלאסית, על גיטרה חשמלית, על גיטרה אקוסטית ועל גיטרה אקוסטית 12 מיתרים.
הלימוד החל מגיל 6 ואילך…

אני שם דגש על מקצועיות באווירה של כיף.
התלמידים נחשפים אצלי למגוון סיגנונות של מוסיקה ומגוון גדול במיוחד של גיטרות התלויות מסביב בצורה מסודרת על הקירות. בסטודיו יש מחשב המחובר למיקסר המחובר למערכות הגברה משובחות במיוחד. התלמידים נחשפים לאיכות צליל וסאונד איכותיים.

כל תלמיד חדש שנרשם ללימודי גיטרה אצלי, מקבל גיטרה קלאסית חדשה במתנה!

לפרטים נוספים היתקשרו: 0546812330

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעמית אורן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עמית אורן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)