אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » קיריל גליזר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה קיריל גליזר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:37. מלמד באווירה כיפית ובמקצועיות.קיריל גליזר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-6075893t

אם אתם קוראים את המודעה הזאת אז אתם רוצים ללמוד גיטרה, אתם חולמים לקרוע את הבמה ולגנוב את ההצגה!! כשתיכנסו לחדר הלימוד שלי אתם תראו חדר נוח ונעים ומאובזר בכל טוב… גיטרה קלאסית, חשמלית, אקוסטית, בס….. אתם תחליטו מה אתם רוצים ללמוד…. בהתחלה מתחילים ללמוד בקלאסית ואחרי שמשתפשפים קצת ומבינים במה מדובר אז בוחרים התמקצעות באחד הכלים… הלימוד מתבצע בסביבה ממוחשבת ובאווירה צעירה וכיפית. אין דבר יותר מספק מלנגן את היצירה שתמיד חלמתם או לנגן יצירה שאתם הלחנתם… יש אפשרות ללמוד גם הקלטה ועריכת סאונד (פרטים ומחירים בטלפון). כמו שכולם יודעים אין קסמים בעולם ובלי השקעה, סובלנות, ומאמץ מצידכם התוצאות יהיו בהתאם. אני אתן את כל כולי אבל הרוב תלוי בכם. בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בקיריל גליזר, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם קיריל גליזר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)