אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רומן סולומיינוב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רומן סולומיינוב:

מורה בס, בסיסט מנוסה בעל השכלה מוזיקאלית, בעל ידע רחב בבס ובמוזיקה בכלל. נסיון רב בהקלטות, הופעות, והלחנה.רומן סולומיינוב מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-2646001t

שיעורי גיטרה בס BASS.

השיערים נועדים לבסיסטים מתחילים ומתקדמים בכל הגילאים.

במהלך השיעור התלמיד לומד על הכלי עצמו (גיטרה בס) כיצד הוא בנוי, כיצד ניתן להפיק צליל, אפשרויות של צלילם ושילובם עם הסגנון המוזיקאלי שאותו בוחר התלמיד.

במהלך השיעור התלמיד מפתח טכניקה שבעזרתה הוא יכול ללמוד יצירות ושירים כמו כן מתגבש אצל התלמיד סגנון נגינה אישי וייחודי לכל מיזיקאי.

במהלך השיעור לומד התלמיד סגנונות מוזיקלאיים שונים (רוק, מטאל, ג'אז, פאנק ועוד…) וזה דרך שירים ויצירות.

במהלך השיעור אני מלמד תאוריה מוזיקאלית: תוים, סולמות, ארפג'יו, מודוסים, קריאת תווים, קריאת אקורדים.

בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברומן סולומיינוב, מורה לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רומן סולומיינוב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)