אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רון כץ

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רון כץ:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:31. אחלה שיעורים, אחלה אווירה. מבטיח :).רון כץ מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-8991903t

היי, שמי רון ואשמח להעביר לכם שיעורי גיטרה :)

אני מתעסק במוזיקה כבר למעלה מ10 שנים כשהתחום המרכזי שלי הוא גיטרה. אני בוגר מגמת המוזיקה בתיכון חדש בהרצליה, למדתי מהמורים הכי מרכזיים בתעשייה והשנה אתחיל את לימודי ברימון.

אעביר לכם בשיעורים לא רק טכניקות מעניינות אלא גם הרבה ידע תיאורטי על המוזיקה,הסאונד וכמובן אשפר את יכולת הנגינה שלכם ולבסוף אגרום לכם להנות הרבה יותר מהכלי.

אשמח לגרום לכם להגשים את החלום ולנגן כל מה שרק תרצו.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברון כץ, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רון כץ אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)