אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רוני לוין

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רוני לוין:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:41. מלמד באוירה כיפית נוחה ומקצועית.רוני לוין מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-4606454t

בוגר תואר ראשון במוזיקה ותעודת הוראה מאוניברסיטת בר אילן. עם ניסיון רב
בלימוד ילדים. מלמד בכול הרמות , בסגנונות : רוק, קלאסי, פופ ובלוז.

השיעור 45- 50 דק מלמד בבית התלמיד, כך שזה נוח מבחינה לוגיסטית (אני מגיע אליכם) , במחירים נוחים. בין תלמידי ניתן למצוא תלמידים מגיל 6 – 36 . הסיפוק שאתה רואה בעיניהם שהם מצליחים לנגן לאחר שהתחילו מאפס. שווה את הכול . אצלי מתחילים לנגן מהשיעור הראשון!

השנה סיימתי תואר במוזיקה וחינוך מוסיקלי אך אני מנגן למעלה מ25 שנה מתוכם 20 על גיטרה. מבין תלמידיי מתגלים לא מעט כשרונות מוסיקלים שבהמשך מחליטים להתמקד בכשרון ולנתב אותו לכיוון מקצועי יותר. אך לא רק, גם כאלה שהחליטו להגשים חלום וכרגע הם מנגנים את שיריהם האהובים.

בעברי ניגנתי בלא מעט הרכבים ביניהם הרכבי רוק וג'אז. היום בבקרים מורה למוסיקה בבתי ספר ואחה"צ אצל תלמידים פרטיים.

מוזמנים ליצור קשר :)
רוני-0544606454

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברוני לוין, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רוני לוין אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)