אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » רז שפירא

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה רז שפירא:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:41. מורה לגיטרה בכל הסגנונות! מומלץ!.רז שפירא מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-8846864t

מורה לגיטרה בעל ניסיון של שנים. מנגן על מספר רב של כלים, מביא גישה צעירה ופשוטה ללימוד גיטרה.
אני מאמין שעל מנת שלימוד גיטרה יהיה אפקטיבי יש צורך להתאים היטב את סגנון הלימוד לאופי התלמיד, להעדפות המוזיקליות והרצונות. הדבר החשוב ביותר בדרך ללמוד גיטרה (או לשיפור טכניקה קיימת) היא התמדה ולשם כך יש הכרח שהתלמיד יפיק הנאה גם מהלימוד עצמו.
אני מלמד גיטרה ללא צורך בידיעה של תווים. אין כל צורך בידע מוקדם של תיאוריה.

אני מאמין שמורה טוב לגיטרה פותח לתלמיד את המחשבה והתפיסה המוזיקלית. בואו ללמוד ולגלות עולמות חדשים של הנאה מהנגינה וממוסיקה בכלל!

קצת כדי שתכירו אותי, אמנים אהובים עלי במיוחד (רשימה חלקית בלבד!):
בוב דילן, ניל יאנג, הביטלס, פינק פלויד, לד זפלין, רדיוהד, פרל ג'ם, מאיר אריאל, אריק איינשטיין ועוד ועוד ועוד …

אל תהססו! אל תאמרו לעצמכם "מחר אתקשר", "בשנה הבאה אתחיל ללמוד". הרימו טלפון עוד היום!!!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה."

נעמי שמר
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ברז שפירא, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם רז שפירא אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)