אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שגיא הורודי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שגיא הורודי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:42. גיטריסט מנוסה מלמד גיטרה באשדוד.שגיא הורודי מלמד גיטרה בערים הבאות:

באשדוד באשקלון בבצרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-3424473t

מורה פרטי לגיטרה באשדוד, מלמד גם בעלי צרכים מיוחדים (אוטיזם קשב וריכוז, לקויות מוטוריות), מחירים גמישים, אפשרי גם בבית התלמיד.
מורה לגיטרה באשקלון והסביבה, עם דגש על תוכנית מותאמת על פי רמתו והעדפותיו המוסיקליות של התלמיד, לימוד אקורדים, טכניקות פריטה, אילתור, תווים,פיתוח שמיעה מוסיקלית ונגינה משמיעה,הרגלי נגינה נכונים תאוריה והרמוניה.

בוגר המדרשה למוסיקה במכללת לוינסקי, בוגר התוכנית לטיפול במוסיקה. מוזמנים לשיעור הכרות ללא התחייבות

לימוד מגוון סגנונות – בלוז, רוק, קלאסי, מטאל. נגינה עם אפקטים – דיסטורשן, קורוס, פלנג'ר, אוברדרייב, מולטי אפקט,דיליי, ריברב ועוד מגוון אפקטים
מורה פרטי לגיטרה באשדוד אפשרי גם לימוד בקבוצות קטנות.

אופציה ללימוד בקבוצות קטנות ואיכותיות בעלות של 70 ש"ח לתלמיד

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באשדוד, באשקלון, בבצרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באשדוד, באשקלון, בבצרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשגיא הורודי, מורה לגיטרה באשדוד, באשקלון, בבצרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באשדוד, באשקלון, בבצרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שגיא הורודי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באשדוד, באשקלון, בבצרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)