אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שחר עזרי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שחר עזרי:

מורה לגיטרה עם נסיון של 17 שנה , וכמו כן נסיון רב על במות בנגינה בהפקות שונות.שחר עזרי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת-גן

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-8912932t

הדגש הגדול ביותר שאני שם במהלך השיעורים הוא התקדמות רציפה של התלמיד, השאיפה היא לראות שיפור מתמיד, כמו כן רבים מתלמידי הם מתקדמים שאיתם אני עובד על נושאים רבים כמו פיתוח שמיעה, טכניקות מורכבות, אילתור, פיתוח סגנון אישי, מתן מוטיבציה והשראה, נגינה בהרכב ועוד…
התפיסה המרכזית שלי לגבי תלמידים מתקדמים היא שבדרך כלל הם יודעים מה הם רוצים ואני פשוט עוזר להם להגיע לשם הרבה הרבה יותר מהר.
הלימודים מתקיימים אצלי ברחוב הבילויים ברמת גן, בחדר מצויד וממוזג, אין צורך להביא גיטרה (יש הרבה).

לסיום רק אומר שלדעתי כל גיטריסט צריך להתנסות בכל הסגנונות עוד לפני שהוא מתמחה בסגנון ספציפי ובשביל זה אני כאן לחשוף אתכם לסגנונות רבים ככל האפשר כדי שתוכלו למצוא את הדרך הייחודית שלכם.

https://www.youtube.com/watch?v=9zgAfMOIPY4

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת-גן ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשחר עזרי, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שחר עזרי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת-גן מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)