אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שי איתי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שי איתי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:50. הכל בכיף.שי איתי מלמד גיטרה בערים הבאות:

באבן יהודה בהוד השרון בכפר-סבא בצורן בקדימה ברמת השרון ברעננה בשדה ורבורג בתל מונד

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 050-2233364t

מנסיוני הכי חשוב זה החיבור עם התלמיד..
וחיבור זה אומר לנסות להתאים עצמי למה שהתלמיד אוהב לשמוע, לנסות ליצור חיבור מוסיקלי.
אחר כך יגיעו התווים, התיאוריה והטכניקה הנכונה, ובעצם כל מה שקשור בלימוד הגיטרה.

אני מורה לגיטרה המלמד גם קלאסית , חשמלית, וכמובן סגנונות שונים החל משירים (ישראלי ולא) , דרך ג'אז ורוק מתקדם יותר או מורכב יותר..זוהי המוסיקה שאני אוהב ולכן גם מלמד.
בתור מורה לגיטרה מבחינה תיאורתית אני תמיד משתדל שהחומר יגיע לא כחוויה מעיקה וקשה אלא כחלק מאותה מוסיקה אשר אנחנו לומדים נכון לאותו זמן…כלומר התיאוריה משתלבת כאשר התלמיד כמובן בשל לכך בתוך תוכן הלימוד ואז הוא נחווה בצורה פחות מאיימת.

וכמובן הכיף והאהבה לכלי הנגינה הוא הדבר החשוב ביותר,כך יאמר כל מורה לגיטרה וגם אני !!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשי איתי, מורה לגיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שי איתי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באבן יהודה, בהוד השרון, בכפר-סבא, בצורן, בקדימה, ברמת השרון, ברעננה, בשדה ורבורג, בתל מונד מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)