אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שי הדר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שי הדר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 9 שנים. גיל:32. מלמד עם הנאה גדולה ומקצועיות.שי הדר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 130 ₪

טלפון: 052-5783538t

שלום לכולם!
את המסע שלי בעולם הגיטרה התחלתי בשנת 2008, הרצון להתקדם ולמקסם את הפוטנציאל האישי שלי דחף אותי לאסוף ולפתח כלים ללמידה מיטבית.
בשנים האחרונות עבדתי על מספר פרויקטים, וביניהם השתתפתי בתוכנית "מנגנים בתחנה" מטעם חברת רכבת ישראל. במגסרת הפרויקט התניידתי בין תחנות הרכבת והופעתי עם מגוון יצירות אקוסטיות בפני העוברים והשבים.
במהלך עבודתי ב"כלי זמר" ניהלתי את כל מחלקת הגיטרות בחנות. העבודה כללה מכירה והגדמה של ציוד ואף טיפולי סט-אפ לגיטרות של הלקוחות.
בנוסף, אני חבר בלהקת "המימד החמישי" – להקת רוק ישראלי בועט משנות ה – 80 שעושה קאמבק ומופיעה ברחבי הארץ.
הניסיון והידע שרכשתי במהלך השנים, סייעו לי לפתח שיטת לימוד ייחודית, הבנויה ומותאמת לצרכי התלמיד ומאפשרת לכל אדם הרוצה ללמוד לנגן, להגיע להישגים. כמו כן אני מאמין שכל גיטרה צריכה לקבל יחס ואהבה מתאימים כאילו היא חלק מהמשפחה ולכן אני דואג להענק לכל גיטרה שמגיעה אלי את הטיפול הטוב ביותר (!)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשי הדר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שי הדר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)