אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שלומי אמיר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שלומי אמיר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 7 שנים. גיל:49. לנגן, לקרוא, לכתוב, להבין, לאהוב מוזיקה.שלומי אמיר מלמד גיטרה בערים הבאות:

באילניה בבית קשת בגבעת אבני בכפר תבור בשרונה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 050-8871733t

שלום, קוראים לי שלומי. אני מנגן בגיטרה כבר מעל 20 שנה, במהלכן ניגנתי בהרכבים בתור גיטריסט מוביל וגיטריסט מלווה. אני כותב ומלחין חומרים משלי לקראת מופע בקרוב.

בשנים האחרונות לימדתי עשרות תלמידים ותלמידות, ואני אוהב ונהנה ללמד ולהכיר מוזיקאים/ות ונגנים/ות בתחילת הדרך ולעזור להם להמריא. בנוסף אני מלמד גם תיפוף וקלידים.

אני מלמד את כל הסגנונות, החל מרוק, פאנק, MTV, בלוז, רגאיי, ים תיכוני ואפילו קלאסי וג'אז.

תלמדו בשיעורים ללוות ולנגן מקצבים באקורדים, לפתח יכולות סולו ואילתור (מהירות, סולמות, מודוסים ופירוקים), תשפרו את חוש הקצב והשמיעה המוזיקלית ותבינו את השפה והמבנה של המוזיקה.

המטרה היא שבעקבות השיעורים תגדלו להיות עצמאים/ות בגיטרה ובמוזיקה, תוכלו להוציא שירים וקטעים משמיעה ואפילו לכתוב חומר מקורי משלכם.

אם אתם כבר מנגנים טוב וחשבתם להתחיל ללמד, אני אעזור לכם להפוך למורים ולהיות טובים בהוראת גיטרה.

הלימוד אצלי הוא בגישה ובסגנון המותאמים ליכולות ולהעדפות שלכם ואני אוהב לעבוד עם שירים שהתלמידים מביאים – הכי כיף.

לפני מספר חודשים עברתי מהמרכז לבית קשת, ואני מלמד בכפר תבור, שרונה, גבעת אבני ואזור הגליל התחתון.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משקפי השמש שלי הם כמו הגיטרה שלי."

פט סמית'
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באילניה, בבית קשת, בגבעת אבני, בכפר תבור, בשרונה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באילניה, בבית קשת, בגבעת אבני, בכפר תבור, בשרונה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשלומי אמיר, מורה לגיטרה באילניה, בבית קשת, בגבעת אבני, בכפר תבור, בשרונה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באילניה, בבית קשת, בגבעת אבני, בכפר תבור, בשרונה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שלומי אמיר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באילניה, בבית קשת, בגבעת אבני, בכפר תבור, בשרונה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)