אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שלומי קנדל

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שלומי קנדל:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:49. מורה עם הרבה ניסיון למתחילים ולמתקדמים.שלומי קנדל מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-5558003t

מורה לגיטרה עם נסיון של מעל 15מורה לגיטרה, מעביר שיעורי גיטרה מעל ל15 שנים. גיטריסט מקצועי, מפיק, כותב ויוצר מוסיקה. מלמד שיעורים לגיטרה אקוסטית, קלאסית וחשמלית.

שיעורי הגיטרה נלמדים בסגנונות מוסיקה שונים – רוק, פולק, רוק כבד, רוקנרול, בלוז, קאנטרי, פאנק ופופ.
מעביר שיעורים לגיטרה באזור פתח תקווה ובקעת אונו: קריית אונו, גני תקווה, יהוד, סביון, ראש העין, רמת גן, גבעתיים ועוד. שיעורי הגיטרה מתבצעים הן בבית התלמיד והן בביתי, לבחירת התלמיד.
זמן שיעור גיטרה הנו 50 דקות.
במהלך לימודי שיעורי גיטרה למתחילים יינתן דגש על לימוד התיאוריה הבסיסית והטכניקה, (מפרט ופינגר פיקינג / אצבעות) וההתקדמות תהיה בהתאם לקצב התלמיד.

בלימוד שיעורי גיטרה למתקדמים יושם דגש על פיתוח היצירה והאלתור, ופיתוח יכולת השמיעה המוסיקלית של התלמיד, באמצעות הוצאת אקורדים של שירים ונגינה משותפת. כמו כן חשוב לי כמורה לגיטרה לחשוף את התלמיד לסגנונות מוסיקה שונים ומגוונים.
אני מאמין שלימודי גיטרה צריכים להילמד באווירה נינוחה וכייפית, אך יחד עם זאת רצינית ומחייבת, וזאת על מנת שהתלמיד יוכל באמת להתקדם ולהתפתח הן כגיטריסט והן כיוצר בפני עצמו.

כילד שהלך ללמוד גיטרה בפעם הראשונה, היה לי מורה לגיטרה שעד היום אני זוכר אותו, והוא חלק בלתי נפרד מאהבתי הגדולה למוסיקה בכלל ולגיטרה בפרט. וזאת תמיד אזקוף לזכותו. מורה לגיטרה זה דבר שחשוב להתחבר אליו הן ברמה האישית והן ברמה המוסיקלית. חוויית הלימוד לפעמים היא זו שתקבע את ההמשך שלך כגיטריסט ומוסיקאי בעתיד.

לימודי גיטרה עבורי הינה סוג של שליחות, ואני עושה זאת באהבה רבה ובהנאה גדולה מתוך אמונה כי חשוב להעביר את הידע הלאה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשלומי קנדל, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שלומי קנדל אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)