אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שמעון מנחם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שמעון מנחם:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:37. שיעורים לכל הגילאים בבית התלמיד.שמעון מנחם מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 052-8741225t

קוראים לי שמעון מנחם, ואני מורה לגיטרה עם ניסיון של מעל ארבע שנים בלימוד גיטרה לתלמידים מכל הגילאים ובכל הרמות. את שיעורי הגיטרה אני מעביר בבית התלמיד באווירה נינוחה וכיפית – אני מאמין שזוהי הדרך היחידה ללמוד וללמד גיטרה. בין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בנגינה על גיטרה ובין אם אתם נגנים מנוסים, אני יכול לעזור לכם להגיע לרמה שבה אתם רוצים לנגן. כמורה לגיטרה, אני מלמד ליווי, סולמות, אילתור, תיאוריה מוסיקלית, הלחנה, פיתוח טכניקה נכונה, פיתוח מהירות ועוד. הסגנונות שאותם אני מלמד הם רוק, בלוז, פופ, קאנטרי, מטאל, מזרחי, ג'אז, Funk ועוד. אני מעביר שיעורי גיטרה בערים הבאות: רחובות, נס-ציונה, ראשון-לציון, קרית עקרון, מזכרת בתיה. צרו איתי קשר בפלאפון אם אתם מעוניינים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשמעון מנחם, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שמעון מנחם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)