אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » שרון גליק

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה שרון גליק:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:43. מניו יורק, בוגר Berklee ורימון.שרון גליק מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 140 ₪

טלפון: 054-2329619t

היי, שמי שרון גליק, מורה לגיטרה. חזרתי לארץ לאחר שהות בניו יורק של מספר שנים, בה ניגנתי עם מספר רב של הרכבים בסגנונות שונים ומגוונים. כמו כן הייתי המורה לגיטרה הבכיר בבית ספר פרטי למוסיקה בניו יורק.
סיימתי בהצטיינות לימודים בברקלי (Berklee College of Music) בבוסטון, ולימודי ביצוע ג'אז ברימון.

בין אם אתה מתחיל או מתקדם, שיעורי הגיטרה איתי הינם כיפיים, מעניינים ומתאגרים.
אם אתם מתחילים, או בעלי ידע בסיסי בלבד, נתחיל עם הכרת הגיטרה, אקורדים וסלומות בסיסיים, קריאת תווים, קצב, נגינת שירים, למידת סולואים, ואילתור של בלוז. אם אתה מעוניינים נלמד גם פיתוח שמיעה ותיאוריה. כמו כן נלמד את הצדדים הטכנים של הגיטרה: כיצד לפרוט נכון עם מפרט ועם אצבעות, תרגילים לפיתוח סאונד, מהירות וקוארדינציה.

למתקדמים יותר: נכיר את צוואר הגיטרה לעומקו, סולמות ואקורדים מורכבים, אילתור בסגנון ג'אז, בלוז ורוק, תיאוריה, תרגילים מתקדמים לשיפור הטכניקה, קריאת תווים לכל אורך צוואר הגיטרה ועוד. תמיד אפשר לחקור ולצלול לעומקו של נושא ואני כאן בשבילכם.

כמו כן, אני אעזור לכם להתכונן לבחינות לבתי ספר למוסיקה, אודישינים ואם אתם כבר בבית ספר למוסיקה וצריכים את האקסטרה עזרה -הרמוניה, פיתוח שמיעה, נגינת סולמות, אקורדים וארפג'יו, אני בדיוק יכול לעזור לכם.

תרגישו חופשי להתקשר ולשאול עוד שאלות, ואשמח לקבוע אתכם שיעור!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בשרון גליק, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם שרון גליק אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)