אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבירם ורד

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבירם ורד:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:40. גיטרה זה כיף! ללמוד לנגן דרך שירים.אבירם ורד מלמד גיטרה בערים הבאות:

ברמת השרון

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-6203383t

מורה לגיטרה ברמת השרון, מנגן בעצמי קצת יותר מ-10 שנים.
רציתי לדעת לנגן שיר שאהבתי ולכן התחלתי ללמוד, התאהבתי בגיטרה ומאז לא הפסקתי לנגן.

מאז, הספקתי להופיע המון עם להקות והרכבים שונים, ללמוד ב"רימון" ולצבור ניסיון רב בהקלטות.

היום כמורה לגיטרה (ברמת השרון), אני רוצה שלתלמידים שלי יהיה לפחות כיף כמו שלי היה ללמוד, ואם אפשר אז יותר, ולדעתי אין דרך טובה יותר ללמוד וללמד מאשר דרך שירים שאוהבים – כך מתחברים למוזיקה והחוויה מספקת עוד יותר!

השיעורים מתקיימים בביתי שברמת השרון, וכל שיעור אורך כשעה.

השיעורים מקיפים ויסודיים. מהכרת הגיטרה והמבנה שלה, דרך תיאוריה מוזיקלית (אקורדים, מרווחים, סולמות וכו') והנגינה עצמה כמובן (סגנונות שונים, סוגי פריטות וכו'), וכל זה, בשילוב לימוד שירים שהתלמידים אוהבים ורוצים לדעת לנגן!

אז בואו ללמוד, יהיה כיף :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה ברמת השרון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה ברמת השרון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבירם ורד, מורה לגיטרה ברמת השרון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה ברמת השרון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבירם ורד אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף ברמת השרון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)