אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אבי סמרה

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אבי סמרה:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 25 שנים. גיל:60. מורה לגיטרה עתיר ניסיון.אבי סמרה מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-5202706t

לימוד גיטרה למתחילים ומתקדמים מאוד .בשיטה מודרנית ממורה עתיר ניסיון 25 שבות הוראה כולל 8 בתי ספר מוכרים למוסיקה. בוגר מכללת bpm . מומחה לטכניקות בגנון רוק בלוז מטל פרוגרסיב רוק גא'ז ועוד . כולל לימוד גיטרה של יצירות קלאסיות מוכרות כגון םאגאניני בך ועוד .הלימוד כולל שירים אקורדים תורת אילתור רפרטואר עצום של סולואים נבחרים..תרגול עם פלייבקים עד ליצירת מצב של אילתור ושליטה מלודית בכלי .ניתן לצםות בסרטונים שלי ביוטיוב כולל הוםעות עם תלמידים ץמיגוון גדול של סולמות .מודוסים .מודוסים מיוחדים סולמות לפיוזן ו גא'ז סבספר טכניקות תיאוריה .ארפזיו טרייד (משולשים ) skip sweeping .tapping .כולל מציאת פתרונות לקיבעון בנגינה . שיפור בנגינה מובטח למתמידים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"גיטרה משובחת המילה האחרונה זה הצליל הכי הכי הכי באופנה"

חוה אלברשטיין
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באבי סמרה, מורה לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אבי סמרה אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)