אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורון אזולאי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורון אזולאי:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 11 שנים. גיל:42. ללמוד לנגן עם מורה מיומן שקשוב לכם .אורון אזולאי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-5402281t

השיעורים מועברים על ידי מורה לגיטרה בעל ניסיון של 11 שנים בלימוד גיטרה. כל תלמיד הוא שונה ומיוחד ולכן שיטת הלימוד מאפשרת לימוד מהיר ויסודי בדגש על הרצונות והצרכים של התלמיד. הלימוד מתבצע דרך עבודה על שירים וקטעים מוזיקליים אליהם התלמיד מתחבר ובאמצעותם הוא מתמקצע.

מעבר להכשרתי כמורה למוסיקה אני בעל תואר שני בתרפיה במוסיקה כך שקצב הלימוד הוא מותאם ברגישות לתלמיד וליכולותיו. הלימוד מתבצע בסטודיו נעים מאוד למוזיקה בפרדס חנה כרכור. תלמידים מגיעים מכל אזור השרון- פרדס-חנה כרכור, בנימינה, זכרון יעקב, קיסריה, חדרה, גן שמואל, משמרות, שדות ים ועוד.

שיטת הלימוד שמה דגש על בסיס תאורטי טוב, מעבר להכרת הכלי, אקורדים, מקצבים והלחנה.
הלימודים מתאימים לכל הגילאים ולכל הרמות. אחד הדברים החשובים ביותר הוא שאף פעם לא מאוחר מדי להתחיל ללמוד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה יכול לקנות גיטרה, אבל אני אשבור לך אותה."

סאלח אל כוויתי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורון אזולאי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורון אזולאי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)