אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי ונטורה

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי ונטורה:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:39. ג'אז, אלתור, תאוריה, הרמוניה.אורי ונטורה מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 050-6380496t

גיטריסט ג'אז ומורה מקצועי לגיטרה. בהשכלתי הרשמית אני בוגר "רימון" במגמת ביצוע ג'אז.

במהלך השנים הופעתי ברחבי הארץ בהרכבי ג'אז שונים, ביניהם דואטים עם נגן הטרומבון ארנון דה בוטון, עם הגיטריסט שי חן, בהופעות סולו גיטרה והרכבים נוספים. כמו כן אני ניגנתי בפרוייקט עם קורין אלאל, "קורין שרה ג'אז".

כמורה, למרות שהנני גיטריסט שמנגן בעיקר ג'אז, אינני מלמד בהכרח לנגן ג'אז אלא שמח לעבוד עם כל גיטריסט שרוצה ללמוד את הכלי יותר לעומק, בדגש על תאוריה, הרמוניה ואלתור. במהלך השנים לימדתי קשת רחבה של גיטריסטים, החל מחובבים ועד למוסיקאים ומורים מקצועיים, ולימדתי סטודנטים מ"רימון" ותלמידים ממגמות המוסיקה בעירוני א' (תל אביב), בליך (רמת גן) ותלמה ילין (גבעתיים).

כמו-כן מעבר לשיעורים פרטיים, אני מלמד בתיכון "אלון" לאמנויות ברמת השרון שיעורי אלתור ואנסמבלים, ובמרכז המוסיקה רעננה, ומכין ללימודים ב'רימון' או באקדמיה.

בקרו באתר שלי

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי ונטורה, מורה לגיטרה בגבעתיים, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי ונטורה אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)