אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי מרקוביץ'

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי מרקוביץ':

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 1 שנים. גיל:34. אחריי שנתיים של לימודי מוזיקה ב"הד".אורי מרקוביץ' מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-5326888t

מורה לגיטרה בגבעתיים/רמת גן/תל אביב.
אני בן 25, בעל 12 שנים של ניסיון על הכלי.
אני אחרי שנתיים של לימודי מוזיקה לתואר במכללת "הד"
בעל ידע תאורתי ומעשי נרחב.
בתור מורה לגיטרה אני רוצה לתת לתלמידיי ביטחון בעצמם ובכלי, ללמד אותם את התיאוריה לפרטים על מנת לפתח את הידע שלהם בבסיס כמה שיותר לפני שהם לומדים על הכלי עצמו.
אני מלמד סגנונות מוזיקליים מקלאסי וג'ז לרוק ומוזיקה עכשיווית, כדי לשמר את הידע והיכולת של התלמידים וגם להשאיר עניין ולתת להם עם הזמן גם לבחור בעצמם את השירים שירצו ללמוד לנגן.

מבחינת מחיר אני לוקח 100 ש"ח לשעה אם הלימודים מתבצעים בבית התלמיד.
אם בביתי (כ"ג 52, גבעתיים) אקח 80 ש"ח לשעה

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי מרקוביץ', מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי מרקוביץ' אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)