אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אורי פרי-דן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אורי פרי-דן:

מורה לגיטרה, בעל נסיון וידע נרחבים, בעל ידע אקדמי (מכללת "הד"). מורה לכל הרמות והגילאים. מלמד גם בבית התלמיד (בצפון העיר).אורי פרי-דן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-5110421t

שלום, שמי אורי ואני גיטריסט בעל ידע מוסיקלי נרחב.

אני מלמד גיטרה שנים רבות בהן צברתי ניסיון ופיתחתי שיטות שהוכחו כמוצלחות עם תלמידים מגילאים שונים וברמות שונות.

אני מאמין שכל אחד ואחת יכולים לנגן ומה שחשוב זה הרצון והמוטיבציה.

כמורה אני עוזר לתלמידים להתמודד עם תהליך הלמידה שהוא תהליך נפלא בו מגלה התלמיד המון על עצמו ועל סביבתו.
אני עובד גם כטכנאי קול ויש לי נסיון עשיר בכל מה שקשור לסאונד והפקה, ידע אותו אני תמיד שמח להעביר הלאה כחלק משיעורי הגיטרה.

אני בעצמי תלמיד למוסיקה כל חיי, וככזה אני מעביר את השיעורים בגובה העיניים ובאוירה טובה ומפרגנת מתוך הבנה והזדהות עם התלמידים.

אשמח ללוות גם אותך בלימוד הגיטרה והמוסיקה.
ROCK ON!!!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באורי פרי-דן, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אורי פרי-דן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)