אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » איגור מזרחי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה איגור מזרחי:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 15 שנים. גיל:45. תבוא ללמוד גיטרה: אקוסטית וחשמלית.איגור מזרחי מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-9390460t

אני מלמד גיטרה כבר 15 שנים בהצלחה רבה. יש לי תלמידים מגיל 12 ועד 60. אתה יכול להתחיל ללמוד גיטרה בכל גיל – אין בגבלות. אני אלמד אותך מהתחלה – גדי שתקבל בסיס מצוין ואז נוכל להתקדם ולפתח טכניקות שונות וללמוד סיגנונות. אני סולן להקת רוק, ותלמידים המצטיינים שלי משתתפים בקונצרטים ביחד איתי.

אשמח לראותך בשיעור הניסיון שלי!

לפרטים: 0549390460
איגור מזרחי

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באיגור מזרחי, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם איגור מזרחי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)