אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלון גרוזוב

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלון גרוזוב:

מורה לגיטרה חשמלית, קלאסית ואקוסטית בתל-אביב, בעל נסיון רב, בן 25. דובר צרפתית ועברית. בוגר רימון.אלון גרוזוב מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבת-ים בגבעתיים בהוד השרון בהרצליה ביפו ברמת השרון ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6806337t

. cours de guitare à tel aviv (אני דובר צרפתית)
ללמוד עם חשק.

מורה לגיטרה שמתאים את עצמו לתלמיד הגיטרה כשמטרתי לא רק להעביר חומר בצורה ברורה על הגיטרה אלא גם לגרום לתלמיד לרצות לקלוט אותו, בדרך כלל על ידי למידת השיריים האהובים עליו. אני למדתי גיטרה ג'אז וגיטרה קלאסית בקונסרבטוריון בפריז,אני יכול ללמד סגנוני בוסה נובה, רוק, פופ, מוזיקה מוגוונת, שיריים עיבריים, מוזיקה קלסית . אני יכול להעביר לתיאוריה בלי גיטרה (הרמוניה, פיתוח שמיעה, ריתמי, קריאת תווים…) למי שצריך את זה.
ניסיון עם רב גילאים.

שיעור שעה: שיעור ארוך, בערך שעה (פחות יותר לפי הצורך) בשיעור הזה אפשר להעביר הרבה חומר ולאט של לימוד עם גיטרה ולימוד בלי גיטרה
(גם ניגון על גיטרה גם תאוריה על דפים) אפשר גם להתאמן יחד על התרגילים, שירים, לאלתר סולוים בסגנונות גיטרה רוק, גיטרה בלוז, גיטרב גא'ז, ללוות אחד לשני, לפתח את החשק למוזיקה.

מורה אלון שיעורי גיטרה בתל אביב
professeur de guitare a tel aviv et alentours: Alon prof de guitare classique et electrique

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלון גרוזוב, מורה לגיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבת-ים, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלון גרוזוב אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבת-ים, בגבעתיים, בהוד השרון, בהרצליה, ביפו, ברמת השרון, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)