אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אלון שגיא

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אלון שגיא:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:40. סבלני, קשוב לתלמיד, תוצאות מהירות.אלון שגיא מלמד גיטרה בערים הבאות:

בעמק יזרעאל בעפולה ברמת השרון בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-8355215t

מורה לגיטרה בעפולה וברמת השרון, מנגן 22 שנים, נגן מקצועי, בוגר בית הספר למוסיקה "רימון".
מלמד באווירה כיפית, מקצועית ועם הרבה סבלנות.
חבר בלהקת סווינג דה ג'יטאן, להקה שמופיעה בכל רחבי הארץ, איתם ניגן בשיתופי פעולה עם אמנים ידועים כמו מיקי גבריאלוב, דורי בן זאב.

חבר בלהקת רוק של הזמרת יוצרת ענבר חצרוני, הופיע בבמות רבות ברחבי הארץ ובאירופה.

אוהב ללמד ומעביר את השיעור בצורה חוויתית. קשוב לרצונותיו של התלמיד. מלמד גם תיאוריה, קריאת תוים, ופיתוח שמיעה פיתוח יכולת קצב.

בעל ניסיון של 10 שנים בלימוד גיטרה.

לכל הגילים ולכל הרמות, גישה טובה לילדים.

בואו ללמוד בכיף ממורה מקצועי!!!

https://www.youtube.com/watch?v=4dwFzYQLAc0

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בעמק יזרעאל, בעפולה, ברמת השרון, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בעמק יזרעאל, בעפולה, ברמת השרון, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באלון שגיא, מורה לגיטרה בעמק יזרעאל, בעפולה, ברמת השרון, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בעמק יזרעאל, בעפולה, ברמת השרון, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אלון שגיא אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בעמק יזרעאל, בעפולה, ברמת השרון, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)