אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אנוש צור

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אנוש צור:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:32. מורה מושלם למוסיקה בעזרת גיטרה.אנוש צור מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-5758999t

אתם יכולים לעצור! מצאתם את מה שחיפשתם! מורה לגיטרה מנוסה אחרי 4 שנים ברימון במסגרת המגמה ביצוע ג'אז – מלמד גיטרה תוך כדי שימוש בשיטה ייחודית המאפשרת לתלמיד להגיע לעצמאות וחופש בנגינה על כלי ובכלל בעולם המוסיקה.

לימוד המשלב נגיעה בכל תחומי המוסיקה, החל מבניית אקורד, חקר ההרמוניה, הלחנה, נגינת סולו, אלתור תוך כדי שימוש במשולשים וסולמות, הכרת התווים (קריאה וכתיבה) מלודית הרמונית ורתמית. מורה עם סבלנות לכל תלמיד, ומחיר שווה לכל נפש.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באנוש צור, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אנוש צור אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)