אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אסף סוברי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אסף סוברי:

נגן כלי מיתר: גיטרה, בוזוקי וסיטאר. מורה גיטרה מנוסה וסובלני. בוגר אונ' בר אילן בלימודי מוסיקה חינוך והוראה.אסף סוברי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בכרכור בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 110 ₪

טלפון: 050-7237573t

נגן בעל ניסיון בהופעות והפקות בסגנונות שונים: רוק, אתני, ים תיכוני, תימני, פולק אמריקאי, רגאיי ועוד.
מורה לגיטרה לכל הגילאים ולכל הרמות, מלמד תאוריה, תווים, אקורדים, שירים, סולמות וסולואים על גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית. אשמח ללמד כל תלמיד על פי הכיוון המוסיקלי שמעניין אותו ובלבד שהתלמיד מתמיד בתרגול. השיעורים מתקיימים באווירה נעימה ורגועה בבית התלמיד או בבית שלי בכרכור תוך שימוש במחשב וכלי הקשה והמחשה שונים.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בכרכור, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בכרכור, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באסף סוברי, מורה לגיטרה בכרכור, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בכרכור, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אסף סוברי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בכרכור, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)