אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אריאל אקרון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אריאל אקרון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 8 שנים. גיל:36. לימודי גיטרה ברמת השרון.אריאל אקרון מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהרצליה ברמת השרון

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-4249889t

שלום, אני אריאל, מורה לגיטרה בן 27 בעל ניסיון רב המלמד באזור הרצליה, רמת השרון והסביבה. אני מלמד גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית בכל הרמות ובכל הסגנונות, עם דגש על בלוז, רוק, פאנק, מטאל, אילתורים ועוד.

הלימוד מתרחש בחדר מוסיקה והקלטות בביתי, כאשר הלימודים פתוחים לתלמידים מכל הגילאים.
אני עובד עם כמה מבתי הספר המובילים באזור כגון יוסי מוסיקה, ימאהה ו-My tone ברמת פולג. השיעורים הינם באווירה טובה ומותאמים אישית לכל תלמיד. המחיר הינו 90 ש"ח לשיעור של חמישים דקות ו-100 ש"ח לשעה עגולה.

אז צרו קשר!
~אריאל

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהרצליה, ברמת השרון ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באריאל אקרון, מורה לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהרצליה, ברמת השרון באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אריאל אקרון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהרצליה, ברמת השרון מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)