אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » אשר אזואלוס

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה אשר אזואלוס:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 16 שנים. גיל:47. מורה לגיטרה בעל ניסיון רב.אשר אזואלוס מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-5278242t

בוגר ביה"ס רימון, בעל ניסיון רב ומקצועי בלימוד מתחילים ומתקדמים. ניסיון של 12 שנים בתור מורה לגיטרה בבתי ספר בתל אביב ובאזור המרכז.השיעורים מתקימים בסטודיו מאובזר בכל סוגי הגיטרות כולל אולפן הקלטות בטבריה,אפשרות גם בבית התלמיד. מלמד תאוריה ומלודיה כולל הכנה למגמות מוסיקליות בסיגנונות ג'אז ורוק.אפשרות ללימוד בקבוצות של עד 3 תלמידים בשיעור שזה כמובן יוזיל את עלות השיעור לכל תלמיד.בעל המלצות ממגוון בתי ספר שלימדתי בהם במרכז הארץ.לכל תלמיד מובטחת התקדמות מהירה ומקצועית המקנה כלים מוסיקלים לעצמאות וחופש בנגינה המאפשרת הלחנה יצירה ונגינה בהרכבים מוסיקלים.כמו כן לזמרים ויוצרים יש אפשרות לעיבוד והלחנה כולל הקלטה של שיר מלא במחירים נוחים.אשמח לענות על כל שאלה אז צרו קשר.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אני גיטרה ומישהו פורט עליי בחילופי המנגינות"

בני אמדורסקי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים באשר אזואלוס, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם אשר אזואלוס אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)