אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גיא פיימן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גיא פיימן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:44. מלמד בכל הרמות ובכל הגילאים.גיא פיימן מלמד גיטרה בערים הבאות:

באבן יהודה בבית יהושוע בנתניה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6340737t

בעל ניסיון רב במוזיקה ובלימוד גיטרה.
אני מנגן בגיטרה מגיל 12. מאז למדתי מוזיקה באופן מקצועי אצל מורים פרטיים למוזיקה ולפיתוח קול.
כמו כן, אני יוצר חומר מקורי, מקליט באולפנים ומופיע במקומות שונים.
אני מלמד טכניקה מקורית לחלוטין, תיאוריה מוזיקלית מעמיקה שכוללת אפשרוית עיבוד לכמה כלי נגינה. בנוסף, לימוד טריקים מוזיקליים כמו מדולציה ואפשרויות הרמון מגוונות, שיעזרו לכם ללמוד לנגן בצורה מרשימה ומיוחדת, שלרוב לא תמצאו במקומות אחרים.
מלמד ומנגן את כל הסגנונות. דגש תיאורתי על בלוז, ג'ז וקורד סולו.
מלמד בצורה מעמיקה וסבלנית, בהתאם ליכולת האישית של כל תלמיד ותלמיד. מומלץ למי שמעוניין ללמוד לנגן באווירה מיוחדת, כיפית ויצירתית.
השיעורים מתקיימים בבית התלמיד, לנוחיותכם. ניתן גם להגיע לשיעורים באבן יהודה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בנתניה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בנתניה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגיא פיימן, מורה לגיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בנתניה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בנתניה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גיא פיימן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באבן יהודה, בבית יהושוע, בנתניה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)