אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » גלעד גרומן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה גלעד גרומן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:34. בוגר מגמת מוזיקה ובי"ס רימון.גלעד גרומן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בהוד השרון בהרצליה בכפר-סבא ברמת השרון ברעננה

מחיר שיעור: 140 ₪

טלפון: 054-7238842t

בוגר בית ספר רימון למוזיקה במגמת הלחנת שירים והפקה מוזיקלית, בהתמחות גיטרה ככלי ראשי.
זמריוצר, מנגן ומופיע בכל הארץ בעקבות הוצאת אלבום הבכורה "החדר הימני".

מלמד גיטרה קלאסיתאקוסטיתחשמלית בכל הסגנונות, מתחילים ומתקדמים, בעל ניסיון רב בלעבור דרך ארוכה עם תלמידים מהאקורד הראשון ועד לבחינות בגרות, בחינות כניסה למוסדות לימוד גבוהים, ועבודה על חומרים מקוריים.

אפשרות לדגש על הלחנת שירים בגיטרה לזמרים-מבצעים.

לכל שאלה ובירורים אל תהססו להתקשר.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"למלאכים היו גיטרות עוד לפני שהיו להם כנפיים."

מיט לוף
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בגלעד גרומן, מורה לגיטרה בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם גלעד גרומן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בהוד השרון, בהרצליה, בכפר-סבא, ברמת השרון, ברעננה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)