אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דימה קוגן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דימה קוגן:

מורה לכל סוגי הגיטרות. מקצועי ופעיל בתחום ההוראה והנגינה. שיעורים מעניינים ומאתגרים באווירה תומכת.דימה קוגן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בחדרה בכרכור בעכו בעמק חפר בעפולה בפרדס-חנה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-6597138t

דימה קוגן מורה לגיטרה בעפולה והסביבה, חדרה והסביבה, עמק יזרעאל והסביבה ומקומות נוספים באיזורים אלו. יוצא מגמת ביצוע ג'אז בית ספר "רימון". נסיון של 12 שנה בהוראת הגיטרה והמוסיקה. הכנה לבגרויות והדרכת הרכבים מוסיקלים.
מלמד בהנאה רבה (גיטרה קלאסית אקוסטית וחשמלית) ובכמה שיטות מהנות ומאתגרות שמותאמות לכל תלמיד ע"פ צרכיו.

מלמד את כל טווח הגילאים – גם ילדים בני 5 שרק גילו את הגיטרה וגם אנשים בני 60 שרוצים להגשים חלום ישן. יצירת אהבה למוסיקה, לצד לימוד הנגינה זה הוא קו מנחה עבורי.
מי שמעוניין להעמיק לומד מגוון אקורדים, אלתור, סולמות,טכניקה, תיאוריה מוסקלית רחבה, התמקדות בסגנונות מוסקלים מועדפים ועוד… מכין לבחינות בגרות – רסיטל במוסיקה. כמובן שלצד כל זה אני גיטריסט פעיל ומנגן באופן מקצועי במס' הרכבים והפקות מוסיקליות.

הוראת הגיטרה זה הוא עיסוקי היחידי והיומויומי (חוץ מהילדים :). וכל חיי סובבים סביב התלמידים שלי ומוסיקה. בתור ילד לנגן ולהופיע על במה היה חלומי הגדול ביותר, לשמחתי עם המון התמדה ועבודה קשה הגשמתי אותו.

עכשיו אשמח לעזור לכם להגשים את שלכם.קישור לערוץ היו-טיוב שלי: לחץ כאן

קישור לערוץ יו-טיוב של הלהקה שלי: לחץ כאן

קישור לאתר שלי: לחץ כאן

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בחדרה, בכרכור, בעכו, בעמק חפר, בעפולה, בפרדס-חנה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בחדרה, בכרכור, בעכו, בעמק חפר, בעפולה, בפרדס-חנה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדימה קוגן, מורה לגיטרה בחדרה, בכרכור, בעכו, בעמק חפר, בעפולה, בפרדס-חנה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בחדרה, בכרכור, בעכו, בעמק חפר, בעפולה, בפרדס-חנה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דימה קוגן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בחדרה, בכרכור, בעכו, בעמק חפר, בעפולה, בפרדס-חנה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)