אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דניאל ויסלר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דניאל ויסלר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:33. מלמד באווירה כיפית עם דגש על תאוריה.דניאל ויסלר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-4516123t

מוסיקאי מחונן ומורה לגיטרה בעל השכלה מוסיקלית רחבה, מקיים את השיעורים בבית התלמיד באזור קיסריה, אור עקיבא, בנימינה, חדרה, גבעת אולגה וכו'.

מלמד באווירה נעימה ומאמין בטיפוח תהליך למידה יסודי והדרגתי. בשיעורים, נתחיל מההכרה הבסיסית של עולם הגיטרה והמוסיקה ולאט לאט נצלול לתוך עולמות תוכן שונים כמו אילתור, תיאוריה, טכניקה, הרמוניה, פיתוח שמיעה וכדומה.
בעייני, החיבור לכלי נגינה מעשיר חיים ומפתח משמעת, יצירתיות ויכולת גבוהה של הבעה עצמית.

בהצלחה!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדניאל ויסלר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דניאל ויסלר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)