אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » דניאל כהן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה דניאל כהן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:35. לימוד בשיטה יחודית המותאמת למתחילים.דניאל כהן מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 052-7964333t

מורה לגיטרה בתל אביב עם ניסיון של 4 שנים בהוראת גיטרה.
מלמד בשיטה ייחודית ומקצועית המותאמת למתחילים.
השיטה מבוססת על לימוד שירים מסוימים המוכרים לכולם ומותאמים לרמת התלמיד, כאשר מכל שיר יקבל התלמיד כלים חדשים ויצבור ידע חדש.
ידע וכלים שילמדו:
אקורדים, פריטות, שירים, סולואים ו"ריפים", סולמות, פירוקי אקורדים והיפוכי אקורדים. ובנוסף ידע תאורטי כגון הרמוניה (איך לבנות סולמות ואקורדים), קצב, פיתוח השמיעה, אילתור, הכרת גיטריסטים ומוזיקאים מרכזיים ועוד.הכל על בסיס תוכנית מסודרת שנוסתה על עשרות תלמידים.

קצת עלי
מורה לגיטרה, סטודנט מצטיין בביה"ס רימון. מנגן מלחין וכותב למעלה מ-10 שנים במסגרות שונות, לרוב עם להקות איתם אני מופיע.
בנוסף ליכולות הנגינה ולימוד גיטרה יש לי נסיון רב ביצירה וידע נרחב בתאורייה של המוזיקה ובתחום הסאונד וההפקה.

הלימוד אפשרי בבית התלמיד.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בדניאל כהן, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם דניאל כהן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)