אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » זיו קדם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה זיו קדם:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 20 שנים. גיל:44. מורה אקדמאי מקצועי לגיטרה.זיו קדם מלמד גיטרה בערים הבאות:

בפתח-תקווה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-6408045t

מורה מקצועי בעל השכלה אקדמאית מלמד מוסיקה ונגינה על גיטרה חשמלית, אקוסטית וקלאסית. מנגן למעלה מ-20 שנים ובעל וותק רב ביותר בלימוד מוסיקה וגיטרה. לימוד מהיסוד ועד רמות גוהות ביותר של נגינה. למתחילים ומתקדמים כאחד.

רוב חיי אני עוסק בנגינה ובמוסיקה, הן במסגרות בלתי-פורמליות והן במסגרות פורמליות ואקדמאיות. לפיכך, השיעורים הינם ברמה מקצועית, רחבה ומעניינת הרבה יותר ממה שנהוג אצל מורים אחרים. בנוסף, רבים מתלמידי עברו אלי אחרי שכבר התחילו ללמוד אצל מורה אך הם הרגישו כי הם אינם מתקדמים לשום מקום וכי השיעורים מתבזבזים לחינם. ואכן, אני נתקל בתלמידים שלמדו זמן רב אצל מורים שמרחו אותם ואת השיעורים, לא קידמו אותם, ולימדו אותם שטויות שונות ומשונות.

במהלך שנות לימודי קידמתי תלמידים מרמה אפסית של נגינה לרמה של נגינה ברמה גבוהה מאוד בלהקות שונות, באירועים ובמופעים שונים.

לאחר שהמקצועיות שלי עברה מפה-לאוזן התחילו להגיע אלי תלמידים לא רק מפ"ת אלא גם מגני-תקווה, ראש-העין, גבעת שמואל, קיבוץ עינת, אור-יהודה ועוד…

לסיכום – השיעורים מתקיימים באווירה חמה ותומכת ממורה שבאמת ובתמים אכפת לו מההתקדמות שלכם!!!

50% הנחה לשיעור נסיון!!!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הגיטרה שלי היא לא חפץ. היא שלוחה שלי. היא אני."

ג'ון ג'ט
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בפתח-תקווה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בפתח-תקווה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בזיו קדם, מורה לגיטרה בפתח-תקווה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בפתח-תקווה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם זיו קדם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בפתח-תקווה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)