אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יואב לוי

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יואב לוי:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:38. בוגר תואר שני במוסיקה, סבלני וקשוב.יואב לוי מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-5432234t

אהלן
שמי יואב ואני מורה לגיטרה, להלחנה ולתיאוריה מוסיקלית, מלמד גיטרה למתחילים ולמתקדמים בתל אביב וביפו. אני בוגר תואר שני בהלחנה ותיאוריה מהאקדמיה למוסיקה בירושלים, ויש לי ניסיון של כמעט 20 שנה בנגינה בגיטרה, לימוד גיטרה והתעמקות במוסיקה בדרכים שונות.
לאורך השנים למדתי עם מיטב המורים והמורות בארץ ובחו"ל ואספתי גישות שונות ומגוונות להוראת נגינה, הלחנה ומוסיקה באופן כללי, וכיום יש לי את האפשרות (והנכונות) לנסות ולהתאים את עצמי כמורה לכל תלמיד/ה ולהעביר את הידע והניסיון הרלוונטי אליו בהתאם לשאיפותיו ורצונו, בין אם זה לנגן אקורדים ושירים במגוון סגנונות או מוסיקה קלאסית וקריאת תווים, בסולו או בהרכב, בין אם בתור תחביב או כהכנה לקריירה או ללימודים.
משתדל תמיד להיות כמה שיותר קשוב לרצונות התלמיד/ה, בתקווה שהתהליך יהיה פורה, מהנה ומתאים למה שהתלמיד רוצה לקבל.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אמרו עליו שלא יחזור יותר מן הגלות גמרו עליו חזק בכל טורי הרכילות סיפרו שהשתגע, בולע, מעשן אבל יותר מכל דבר, אהב הוא לנגן, בגיטרה, בגיטרה"

שמוליק קראוס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביואב לוי, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יואב לוי אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)