אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יוני שרון

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יוני שרון:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:37. למידה בכיף באווירה רגועה וטובה.יוני שרון מלמד גיטרה בערים הבאות:

באבן יהודה בבית יהושוע בבני דרור בבני ציון בבצרה בחרוצים בינוב בכפר-סבא בעין ורד בתל יצחק בתל מונד

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-5953543t

מורה לגיטרה, גר בתל-אביב מלמד באולפן הביתי שלי או בבית התלמיד. סטודנט בביה"ס למוסיקה "רימון", בעל נסיון נגינה של 11 שנים על גיטרה, 3 שנים על פסנתר ונסיון בהוראה של 5 שנים.

אני מכין מערך שיעורים שנבנה בהתחשב ברמה של התלמיד וברצון ובשאיפות שלו, תוך שימת דגש על סגנונות מוזיקליים שמעניינים אותו.

מתאים לתלמידים בכל הרמות ובכל הגילאים (אף פעם לא מאוחר מדי ללמוד מוסיקה).

אני בן אדם מאוד מאוד סבלני שיכול יחד עם התלמיד להגיע לתוצאות תוך מספר שיעורים בלבד.

מלמד באזור תל אביב, גבעתיים ורמת גן
וגם באזור השרון
(כפר סבא, רעננה, אבן יהודה , קדימה , צורן, פרדסיה..)

דברו איתי ונתחיל לנגן!

מורה לגיטרה | לימוד גיטרה | שיעורי גיטרה | תאוריה מוסיקלית

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בבני דרור, בבני ציון, בבצרה, בחרוצים, בינוב, בכפר-סבא, בעין ורד, בתל יצחק, בתל מונד, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בבני דרור, בבני ציון, בבצרה, בחרוצים, בינוב, בכפר-סבא, בעין ורד, בתל יצחק, בתל מונד ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביוני שרון, מורה לגיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בבני דרור, בבני ציון, בבצרה, בחרוצים, בינוב, בכפר-סבא, בעין ורד, בתל יצחק, בתל מונד, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה באבן יהודה, בבית יהושוע, בבני דרור, בבני ציון, בבצרה, בחרוצים, בינוב, בכפר-סבא, בעין ורד, בתל יצחק, בתל מונד באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יוני שרון אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף באבן יהודה, בבית יהושוע, בבני דרור, בבני ציון, בבצרה, בחרוצים, בינוב, בכפר-סבא, בעין ורד, בתל יצחק, בתל מונד מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)