אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יונתן שמש

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יונתן שמש:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 10 שנים. גיל:38. מלמד גיטרה בבית התלמיד או בביתי.יונתן שמש מלמד גיטרה בערים הבאות:

בבאר-שבע

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-5800309t

שמי יונתן ובכוונתי ללמד מתחילים מהתו הראשון עד לאקורד הראשון ועד לשיר הראשון ומשם נשאר רק לעלות וללמוד יותר ויותר על מהותה של המוזיקה וכמה מהנה ומספקת היא יכולה להיות.
גם אם אתם לא מתחילים וכבר יודעים לנגן אני אוכל לכוון אתכם וללמד עוד ועוד על הכלי המדהים הזה,אנחנו נעלה ברמה מבחינת תאוריה אם תרצו ונוכל להכיר את המוזיקה מבפנים. נוכל גם לעבוד על קטעים ושירים שתרצו לדעת לנגן.
אני מנגן על גיטרה חשמלית,אקוסטית ו slide guitar.
אני מלמד בעיקר סגנונות כמו:בלוז רוק סיקסטיס סבנטיס,מוזיקת עולם ועוד..
בין אם זה תאוריה (תווים,אקורדים,סולמות) או מוזיקה לפי שמיעה תוכלו לבוא ללמוד אצלי..
אם שמעתם שיר או קטע שאהבתם נוכל לעבוד עליו,להכיר אותו יותר לעומק ולנגן אותו כמובן..
שירה היא חלק שיכול מאוד לעזור בלנגן,לכן נוכל לעבוד גם על זה
אתם מוזמנים להתקשר לכל שאלה שהיא בשמחה רבה

https://www.youtube.com/watch?v=fXcvdQ6rSCw

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בבאר-שבע, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בבאר-שבע ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביונתן שמש, מורה לגיטרה בבאר-שבע, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בבאר-שבע באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יונתן שמש אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בבאר-שבע מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)