אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » יוסי עמר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה יוסי עמר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:33. מורה לכל גיל ולכל סגנון.יוסי עמר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 70 ₪

טלפון: 052-4641500t

שלום לכולם :)

כשאני התחלתי ללמוד גיטרה, תמיד רציתי מורה מגניב שילמד אותי את השירים שהכי אהבתי, ואיך לנגן כמו הגדולים.
עכשיו לאחר 8 שנים של נגינה, אם אתם רק מתחילים ורוצים ללמוד אקורדים ופריטה, או כבר ברמה מתקדמת ורוצים להתקדם הלאה לסולואים סולמות ואלתור, אני פה בשבילכם.

נזניח את שיטת הלמידה של חוברות הלימוד המסורבלות המלאות בעיקר בתווים ושירים ישנים שגורמים לילדים לאבד עניין ומהר. במקום זאת נלמד בשיטות כייפיות ומעניינות, נעבור על השירים האהובים עליכם, על סולואים שאתם אוהבים וככה נגיע ונראה תוצאות מהר מאוד.

אז אל תתלבטו..
תתקשרו !!

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"תשמרו לעצמכם את המכוניות המפוארות והקוויאר, כל מה שאני צריכה זה את הגיטר(ה)."

אינדיה ארי
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים ביוסי עמר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם יוסי עמר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)