אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ישי פישר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ישי פישר:

מורה מוסמך למוזיקה בעל, גיטריסט קלאסי ומורה גיטרה בתל-אביב עם ותק רב בהוראת גיטרה, בלע BED, מתאים למתחילים ומתקדמים.ישי פישר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 150 ₪

טלפון: 050-6878579t

ישי הוא בוגר (בהצטיינות דיקן) של תוכנית המאסטר בביצוע על גיטרה קלאסית של ביה'ס היוקרתי 'מנהטן סקול אוף מיוזיק', הממוקם בניו יורק, שם התגורר בשבע השנים האחרונות. לימודי הגיטרה, בהדרכת המאסטרו בעל השם העולמי דיוויד לייזנר, התקיימו תחת מלגה מטעם קרן שטיינהרדט.

ישי השתתף בכיתות אמן רבות, בין היתר עם הגיטריסטים אוסקר גילייה, שרון איסבין, אנה וידוביץ, 'סולו- דואו' והיה מרצה אורח באוניברסיטה של ​​ארקנסו ארה"ב שם נתן סדנאות אומן והופעות סולו.

במקביל לקריירה כסוליסט, ישי חבר בהרכב דואו גיטרות אקוסטי-קלאסי המשלב בין עולם הג'אז לעולם הקלאסי בשם STRINGSCAPES. ההרכב הוציא אלבום ראשון בשנת 2019 אשר זכה לשבחי הביקורת בעיתונות הג'אז וקיבל את פרס ההלחנה ליצירה מטעם מדינת ארקנסו. ישי הלחין וביצע מוזיקה להצגות אוף- ברודווי וכיהן כראש קול וסולן בתזמורת הגיטרות הרשמית של העיר ניו יורק. ישי יזם וניהל מוזיקלית (בשותפות עם ההסתדרות הציונית העולמית) כנס מקהלות זמר עברי רחב היקף, לקהילות יהודיות מכל רחבי ארה"ב.

ישי סיים בהצטיינות לימודי תואר ראשון בחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי, עם הרחבת כלי ראשי גיטרה קלאסית בהדרכתו של פרופ' יוסף ירושלמי ותחת מלגה מלאה מטעם משרד החינוך.

כמחנך, ישי עבד עם קהילות מגוונות בברוקלין ובהארלם. הוא פיתח שיטה ייחודית להוראת כלי לקבוצות, ריכז את נושא המוזיקה בעברית והקים מקהלה דו לשונית – עברית/אנגלית לילדים מרקעים אתניים שונים.

כעת, מלמד ישי גיטרה קלאסית בקונסרבטוריון נווה שרת בת"א, קונסרבטוריון ע"ש אהרון אלקלעי בקריית אונו ובמרכז למוזיקה ברמת גן.

שיעורי גיטרה עם ישי פישר, מתקיימים באווירה נינוחה בסטודיו בשכונת בבלי בתל אביב. שיעורי הגיטרה, למתחילים ומתקדמים, מותאמים לרמת התלמיד ולמטרותיו עם דגש על טכניקות מתקדמות בגיטרה קלאסית.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בישי פישר, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ישי פישר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)