אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ליעד אברהם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ליעד אברהם:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית בגוש שגב, בוגר האקדמיה למוסיקה ומחול ע"ש רובין בירושלים, בעל המלצות נרחבות.ליעד אברהם מלמד גיטרה בערים הבאות:

במשגב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-7569469t

בשנת 2004 סיים ליעד אברהם את לימודי הגיטרה באקדמיה למוסיקה בירושלים בהצטיינות יתרה, והחל ללמד במרכז המוסיקה "צלילי משגב". מאז, הוביל בעקביות את הוראת הגיטרה ברחבי האזור בלימוד פרטני, הדרכת הרכבים והוראה במגמת המוסיקה של בית הספר התיכון.

לאורך השנים, ביסס את שמו כמורה שמחנך למיצוי ומצויינות, כשתלמידיו מופיעים בקביעות בטקסים וקונצרטים שונים, ומפגינים תמיד מקצועיות, מוסיקליות ושליטה מדויקת בכלי.

בימים אלה, נפתח סטודיו חדש בניהולו, במטרה לקדם ולרכז את לימודי הגיטרה, ולקחת אותם שלב אחד קדימה. התלמידים בסטודיו נהנים מאווירה אישית בשיעורים פרטניים, מנגנים בהרכבים, משתתפים בכיתות אומן ומופיעים בקונצרטים בתדירות גבוהה. את רובם, יצא לכם לשמוע השנה מנגנים במקום זה או אחר ברחבי הגוש.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה במשגב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה במשגב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בליעד אברהם, מורה לגיטרה במשגב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה במשגב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ליעד אברהם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף במשגב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)