אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיכאל ראונר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיכאל ראונר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 5 שנים. גיל:28. בואו להפוך את הגיטרה לחלק מכם.מיכאל ראונר מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 054-5300599t

נסיון של 5 שנים כמורה לגיטרה.
לימוד באולפן הקלטות מקצועי בדגש על פיתוח השמיעה המוזיקלית תוך לימוד תיאורטי ויישומו באופן מעשי על הגיטרה.
הלימוד נעשה על פי תוכנית מסודרת שפיתחתי במשך השנים. התלמיד תמיד נמצא במרכז, ואני מתאים את השיעורים לאופי התלמיד ולסגנון המוזיקלי שלו.
ישנו גם הצד של אולפן ההקלטות שבו מתקיימים השיעורים שמאפשר לנו להשתמש בו לטובתם. אם זה בעבודה מול תופים במקום מטרונום (תופים וירטואליים), אם זה בעבודה מול הקלטות או שירים וכו'. פעמים רבות אני גם מקליט עם תלמידים שירים שכבר למדנו (בהתאם לרצונם) ולאחר מכן הם יוצאים עם דיסק שלהם מוקלטים. יש בזה יתרון הן מבחינת עידוד ומוטיבצייה, הן מבחינת התמקצעות והן מבחינת היכולת שלהם לשמוע את עצמם לאחר מכן כצופה מהצד.

ובקיצור אם אתם רוצים להפוך את הגיטרה לחלק מכם, לנגן ולהנות אתם מוזמנים להגיע לשיעור נסיון בחינם :)

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הו הו הו הו נגני גיטרה הו הו הו הו הרוח שרה הו הו הו הו נגני גיטרה מתנגן פתע שיר ישן"

שולה חן
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיכאל ראונר, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיכאל ראונר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)
Slide background

מקום פנוי לפרסומת