אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מיכאל ראונר

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מיכאל ראונר:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:31. לומדים בכיף ובמקצועיות :).מיכאל ראונר מלמד גיטרה בערים הבאות:

בירושלים בצור הדסה מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 054-5300599t

שיעור נסיון בחינם!
– קודם כל לומדים באווירה נעימה וכיפית!
– לומדים באולפן הקלטות מקצועי שנותן סביבת לימוד מעולה עם יתרונות רבים!
– אפשר לעשות שיעורים גם בזום
– אתם בוחרים איזה שירים אתם רוצים לנגן
השיעורים מותאמים באופן אישי לכל תלמיד בהתאם לסגנון המוזיקלי שלו, תוך לימוד מעשי ותיאורטי בהתאם לרמה. הלימוד מתבסס על תכנית שפיתחתי במשך השנים שבבסיסה הקניית הרגלי נגינה נכונים, ידע תיאורטי ומעשי על הגיטרה תוך פיתוח השמיעה והסגנון האישי המוזיקלי. נוכל ללמוד בשיעורים כל שיר שתרצו לדעת לנגן בהתאם לרמה.
בשיעורים נלמד: תווים, ליווי באקורדים, קצב, סולמות ותיאוריה, טכניקות נגינה שונות, סולואים ואלתור, פיתוח שמיעה, עיבוד מוזיקלי ועוד…

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"אתה חייב לדבוק בזה. לפעמים תתאכזב כל כך שתרצה לוותר על הגיטרה, לפעמים תשנא את הגיטרה. אבל כל זה רק חלק מהלמידה, משום שאם תדבק בזה, בסופו של דבר תבוא על שכרך."

ג'ימי אנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בירושלים, בצור הדסה, מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בירושלים, בצור הדסה, מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במיכאל ראונר, מורה לגיטרה בירושלים, בצור הדסה, מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בירושלים, בצור הדסה, מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מיכאל ראונר אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בירושלים, בצור הדסה, מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)