אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » מתן גילת

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה מתן גילת:

מוזיקאי ומורה מנוסה לכל הרמות והגילאים. מלמד גיטרה בתל אביב, עם אהבה רבה למוסיקה ולנגינה.מתן גילת מלמד גיטרה בערים הבאות:

בגבעתיים ביפו ברמת-גן בתל אביב

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-8406482t

מורה לגיטרה בתל אביב, מלמד גיטרה חשמלית אקוסטית וקלאסית, מתאים למתחילים ולמתקדמים בכל גיל.
שיעורי הגיטרה מועברים בצורה מאוד מקצועית, ובאווירה טובה. אני מאוד מאמין בשילוב בין לימוד גיטרה מובנה ויסודי לבין פיתוח יצירתיות וסגנון אישי.

בשיעורים נדבר על תנועה נכונה של הגוף והידיים, שליטה בגיטרה, תרגילי טכניקה רלוונטים, ידע תיאורטי, עבודה על שמיעה, קצב ועוד…
נלמד לנגן דרך מגוון סגנונות רחב (רוק, ג'אז, בלוז, פאנק ועוד), דרך יצירות ושירים, ודרך אילתור בנגינה. נפתח גישה אינטואיטיבית למוזיקה ולנגינה בגיטרה במקביל לידע הטכני.
אשמח ללמד כל מי שרוצה ללמוד לנגן, החל ממי שלא החזיק גיטרה מעולם ועד מתקדמים שמעוניינים להתקדם ולהרחיב את היכולת.
מלמד גם שיעורי גיטרה קבוצתיים, בתל אביב ובאיזור המרכז (למתחילים בלבד)

ניגנתי כינור מגיל 5 וגיטרה מגיל 12. יש לי ניסיון רב בלימוד גיטרה, ונגינה בהופעות והקלטות. למדתי אצל מיטב המורים בארץ, כולל בבי”ס “רימון”.
כיום אני בן 30, מורה לגיטרה בתל-אביב, מנגן במספר פרוייקטים עם אומנים שונים ומוביל הרכב עם מוסיקה מקורית משלי. מלמד גיטרה בתל אביב.

https://www.youtube.com/watch?v=Ff-po1pSEoc

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"משמעות החיים? לכוון את הגיטרה הזאת!"

טוקינג הדס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים במתן גילת, מורה לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם מתן גילת אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בגבעתיים, ביפו, ברמת-גן, בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)