אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ניר מהלמן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ניר מהלמן:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 7 שנים. גיל:42. סבלני, בעל נסיון רב עם ילדים.ניר מהלמן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 90 ₪

טלפון: 052-3441456t

שמי ניר ואני מורה לגיטרה, מלמד גם בבית התלמיד, מלמד באיזור באר-שבע, דימונה, עומר, להבים, מיתר, אשל הנשיא.

אני בעל נסיון רב עם ילדים, וכמו כן בלימוד מבוגרים – אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד גיטרה, לחזור ולנגן, לשפר נגינה וללמוד עוד, זה זמן לנקות אבק מהגיטרה עם המיתר הקרוע שעומדת בפינה.

בלימוד הנגינה על גיטרה אני שם דגש על יסודות נכונים, למידה הדרגתית כדי ליצור בסיס טוב להתקדמות בכל סגנון אפשרי. חשוב לי לחשוף את התלמידים למוסיקה מגוונת ככל האפשר, להקות, זמרים וזמרות, מלחינים ולסגנונות מוסיקה שונים ומגוונים ככל האפשר. בשיטה ברורה, עם התחשבות ברצונות התלמיד ושילוב המוסיקה והשירים האהובים עליך, מממנגינות פשוטות עד ליצירות מורכבות.
אני גם מלחין וכותב, בשנה
האחרונה הוצאתי אלבום ראשון, ואני מופיע הרבה בכל רחבי הארץ.

יש אפשרות ללמוד הלחנה וכתיבה.

צרו קשר, ניר: 052-344-1456

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הדבר היחיד שחסר לי זה גיטרה שחורה."

ריאנה
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בניר מהלמן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ניר מהלמן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)