אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » ניר קדם

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה ניר קדם:

סטודנט למוזיקה לתואר ראשון, מנגן למעלה מ15 שנה. בעל נסיון רב בלימוד ילדים ומבוגרים בעברית ובאנגלית.ניר קדם מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 100 ₪

טלפון: 054-7663087t

קוראים לי ניר. סטודנט למוזיקה לתואר ראשון (שנה שלישית). הכלי הראשי שלי הוא גיטרה קלאסית, בסגנון קלאסי – אך אני מנגן את כל הסגנונות (בוסה נובה, ספרדי, ג'אז, רוק, פופ וכיוב'…). מלמד באיזור תל-אביב והסביבה. 10 יח"ל מהתיכון, בעל ניסיון ועבר עשיר בחינוך לילדים ונוער. בעל ניסיון מוכח בלימוד מבוגרים, בעברית ובאנגלית.

במהלך השיעורים אני מלמד גם קריאת תוים ותיאוריה של המוסיקה. חשוב לי שהתלמיד גם יבין את המוסיקה. השיעורים גמישים בנושאים, ומותאמים לכל תלמיד בנפרד בהתאם לרצונו האישי במקביל לרמת השיפור האישית שלו.

אני שם דגשים על החזקה נכונה של הגיטרה, כולל תנוחות בריאות יותר ליד ימין וליד שמאל. בהתאם לרצון וצורך התלמיד – שימוש במפרט, וקריאת טאבים. יש אפשרות גם להתאגד לנגינה משותפת באנסמבל גיטרות – קבוצה של חברים. כל אחד, בכל גיל, יכול ללמוד לנגן ולמצוא את דרך הביטוי שלו במוזיקה.

שיהיה לכולנו יום טוב, ושבוע טוב.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"היום שאני אמות יהיה היום שאסגור את הפה ואת הארגז של הגיטרה."

בראד נואל
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בניר קדם, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם ניר קדם אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)