אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » נתנאל קופרמן

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה נתנאל קופרמן:

מורה לגיטרה קלאסית ואקוסטית, עם נסיון של 4 שנים. גיל:35. שיעור בכיף המשלב טכניקה עם תיאוריה.נתנאל קופרמן מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 052-4541565t

אני נתנאל קופרמן ואני מורה לגיטרה בבית שמש. את הידע שלי בגיטרה רכשתי בחטיבת הביניים כאשר ביקשתי מחבר שילמד אותי רק לנגן שיר אחד, ומאז אפשר להגיד שהגיטרה נהייתה חלק ממני ולא ירדה מהידיים שלי.

אני כמורה לגיטרה אוהב ללמד את תלמידיי בצורה שתהיה להם הכי יעילה, אך כמובן גם מהנה ומעשירה באותה מידה. כלומר, אם אני מבין מהתלמיד שהוא רוצה רק לדעת לנגן כמה שירים ולא להתחיל להיכנס לתאוריה מעמיקה ו"משעממת", מבחינתי זה בסדר, אבל אני יודע להעביר גם ידע תאורתי נרחב בגיטרה ובמוזיקה בצורה שתהיה מעניינת ועניינית.

מעבר להיותי מורה לגיטרה אני גם מתופף, מנגן על פסנתר ובעל אולפן הקלטות בייתי, לכן אני יכול לתרום לתלמידיי הרבה מעבר למצופה ממורה לגיטרה רגיל. במסגרת השיעורים אני אוהב הרבה פעמים לשלב את התמיד בנגינה חיה עם עוד כלים. לפעמים אני מזמין מוזיקאים נוספים אלי לסטודיו כדי ללוות את התלמיד בנגינה ולתת לו תחושת נגינה בלהקה, ואפילו מקליט אותו באולפן.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הסאונד שאתם שומעים הוא מהגיטרה שלי שקוראים לה לוסיל. אני מטורף על לוסיל."

בי.בי קינג
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בנתנאל קופרמן, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם נתנאל קופרמן אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)