אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עופר מגידו

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עופר מגידו:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית, עם נסיון של 12 שנים. גיל:39. הנאה רבה ומקצועיות בחומר הנלמד.עופר מגידו מלמד גיטרה בערים הבאות:

מורה לגיטרה

מחיר שיעור: 120 ₪

טלפון: 052-3762595t

מורה לגיטרה, מוזיקאי ונגן, בעל ניסיון של 15 שנים בנגינה ו12 שנים בהוראת הכלי. בוגר בית ספר גבוה למוזיקה- רימון. בוגר תואר ראשון בחינוך וסטודנט לתואר שני בחינוך מוזיקאלי. מלמד במגמת מוזיקה בתיכון כרמל זבולון.
מלמד כל הרמות והגילאים כאשר הדגש הוא כבר בהתחלה הן על הנאה ונגינה של שירים/קטעים והן על מקצועיות ועומק בחומר תיאורטי- הרמוניה, קצב, קריאת תווים וכדו'.
אני מאמין בהקניית בסיס חזק להכרת הכלי ושל תבניות מוזיקה שונות היוצרות ז'אנרים שונים במוזיקה. ובכך, התלמיד יוכל לבחור לאיזה ז'אנר הוא מתחבר ואותו הוא ירצה ללמוד ולפתח.
אני שם דגש רב אצל תלמידים מתקדמים על אלתור- ג'אז, בלוז, פאנק. כמו כן, ישנה אפשרות לגשת ללימוד טכניקות להלחנה, בין עם הלחנת שירים או הלחנת קטעים אינסרומנטליים שונים, על פי צרכי התלמיד.
חשוב לי שהתלמיד יבין את אשר הוא לומד, ובכך ידע ליישם את החומר הלימודי על כל יצירה מוזיקאלית אותה הוא ירצה ללמוד. ברצוני לפתח כישורים של עצמאות אצל התלמיד, בכדי שיוכל להגיע למצב שהוא לאט לאט יכול ללמוד נושאים מסוימים במוזיקה לבד, ובכך יקבל בטחון במוזיקה ובעצמו, וזאת בכדי לשאוף להגיע לגיבוש זהות מוזיקאלית.

בנוסף, ישנה אפשרות לשיעורים קבוצתיים לילדים (עד 3 ילדים לשיעור) כאשר הדגש הוא על הנאה ותחושת הצלחה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"הלוואי שהיו גיטרות חשמליות בשדות הכתנה בימים ההם... הרבה דברים טובים היו יוצאים משם."

ג'ימי הנדריקס
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה מורה לגיטרה, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה מורה לגיטרה ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעופר מגידו, מורה לגיטרה מורה לגיטרה, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה מורה לגיטרה באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עופר מגידו אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף מורה לגיטרה מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)