אתר מורי גיטרה Guitara.co.il

מורה לגיטרה » עידן גרוסגליק

תמונת המורה לגיטרה

על המורה לגיטרה עידן גרוסגליק:

מורה לגיטרה קלאסית, אקוסטית, חשמלית ובס, עם נסיון של 10 שנים. גיל:43. גישה טובה לילדים, מקצועי ומנוסה.עידן גרוסגליק מלמד גיטרה בערים הבאות:

בתל אביב

מחיר שיעור: 80 ₪

טלפון: 050-7359389t

ניסיון עשיר ומגוון של למעלה מ 10 שנים בהוראה בבתי ספר לנגינה ובמסגרת פרטית. אני מלמד כ 30 תלמידים מדי שנה, בהם ילדים, מתבגרים ומבוגרים.
אני מלמד על גיטרה קלאסית אקוסטית חשמלית ובס. אני משלב במסגרת השיעורים גם למידת תיאוריה בצורה בהירה ומובנת שעוזרת לעשות הגיון בנגינה על גיטרה ובמוסיקה.
אני מנגן כבר קרוב ל 20 שנה, במסגרות שונות. היתי שותף בהרכבים שונים, ובהופעות כגיטרסט וכבאסיסט. בשנים האחרונות התעסקתי הרבה בהוראה, בנוסף, כיום אני סטודנט ללימודי תואר שני בתרפיה במוסיקה.

מתוך נסיוני כתלמיד וכמורה לנגינה אני מבין שלמידה על כלי נגינה יכול להיות תהליך משמעותי המכיל בתוכו רגעים משמחים ומספקים של הצלחה אך גם התמודדות עם קשיים לא מעטים. אני מכיר בקשיים הרגשיים שעולים בתהליך , אני מכיר את ההתמודדות עם הרצון, עם הקושי להצליח, להיכשל , להיות מסור או חוסר יכולת להתמסר. אני מבין ומכיר טוב את החוויה של למידה על כלי נגינה על כל רבדיה, אני מכיר גם את החשיבות שיש למורה בתהליך הזה, ולקשר שנוצר בינו לבין התלמיד, ומקדיש לנושאים אלו התייחסות ומחשבה.

נא לשתף קצת :)

שתף ב- שתף ב- שתף ב-

ציטוטי גיטרה

"יש לי בית וגיטרה, יש לי שיר שכל הארץ שרה"

מיקי גבריאלוב
אם הגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם מתעניינים במורים לגיטרה בתל אביב, או מחפשים שיעורי גיטרה כדי ללמוד גיטרה בתל אביב ואפשר לנחש שאתם אנשים שכל היום רק חולמים, נושמים וחולמים: גיטרה גיטרה גיטרה. ללמוד גיטרה זה דבר נפלא ואנו מקווים שנוכל לעזור לכם להגשים את חלום הגיטרה שלכם! אתם צופים בעידן גרוסגליק, מורה לגיטרה בתל אביב, אבל ישנם עוד מורים רבים לגיטרה בתל אביב באתר ובמידה ולא תסתדרו עם עידן גרוסגליק אף על פי שהוא מורה מדהים, מאיזה סיבה שלא תהיה אתם מוזמנים לחפש מורה לגיטרה נוסף בתל אביב מתוך אלפי המורים שבאתר. בכל-אופן אנחנו מאחלים לכם בהצלחה ושיעורי גיטרה נעימים :-)